“اصفهان”
“اصفهان”
“تهران”
03136620356-09134331373 Mon - Fri 09:00 - 17:00 خیابان ارباب- کوچه 19 پلاک 29
/ 02188688018 Mon - Fri 09:00 - 17:00 خیابان سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 72 طبقه دوم واحد 3
دارای گواهی ایزو
ISO 9001:2015
فرو آلیاژها
با کیفیت عالی
روغن و گریس های ولو (valve)
بیش از ۹۰ روانکار صنعتی
ارتباط با ما در تلگرام

درباره ما

آراز اکســیر نقش جــهان

بومی سازی

لازم به ذکر است که این واحد  قادر به تأمین بیش از 90% نیاز صنایع کشور به انواع گریس های روانکار می باشد همیچنین با تهیه سایر محصولات شیمیایی ٬ معدنی و کشاورزی  سبد کالای کاملی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و از جستجو به دنبال محصولات بی نیاز می نماید.

مشتریان معتبر ملی

تا کنون بسیاری از کارخانجات و صنایع کشور عزیزمان از محصولات عرضه شده توسط آراز اکسیر استفاده نموده اند و علاوه بر صرقه جویی ملی و حمایت از تولید کننده ایرانی سبب جلوگیری از خروج ارز از کشور و رونق اقتصادی و کار آفرینی در این مرز و بوم شده ایم و به این موضوع بر خود میبالیم.

تولیدات دانش بنیان

آراز با هم افزایی از طریق ایجاد پروتوکل همکاری با شش خط تولید اصلی و یک خط پایلوت پلنت و تجهیزات کامل آزمایشگاهی توان آن را دارد که بیش از 50 نوع گریس خاص را تهیه نماید. 90% این گریسها در ایران برای اولین بار توسط این مجموعه  تولید میگردند

منافع ملی

آراز اکسیر نقش جهان ارتباط نزدیکی با صنایع مختلف دارد و بدلیل اختصاصی بودن تولیدات و نیاز مبرم به توجیهات فنی و خدمات مشاوره ای قبل، حین و پس از فروش با مصرف کنندگان بخشهای مربوطه بطور مستقیم در ارتباط بوده و خدمات لازم را ارائه می نماید. 

قیمت های رقابتی

ما واسط فروش نیستیم و مستقیما با عقد قرار داد با کارخانجات معتبر فروش محصولات شیمیایی به عنوان واحد بازارگانی آنها محصولات را مستقیم از کارخانه و تولید کننده به دست خریداران محترم می رسانیم.

کالای با قدرت و کیفیت

کلیه محصولاتی که توسط ما عرضه می شوند دارای کیفیت و طول عمر استاندارد از لحاظ مصرف می باشند و با کالاهای مشابه تولید خارج از کشور قابلیت رقابت دارند.

زمان تحویل دقیق

کلیه کالاها و محصولاتی که به آراز سفارش می دهید دقیقا سر موعد٬ به شما تحویل داده خواهند شد.

درباره آراز اکسیر

مهم‌ ترين فعاليت‌ها و خدمات آراز اکسیر نقش جهان، تامین و ارئه انواع گریس، روغن و مواد شیمیایی خاص صنعتی می باشد. همچنین این شرکت با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید، تأمین و فروش مواد اولیه شیمیایی، کشاورزی و معدنی بر این باور است که توانسته با ارائه قیمت مناسب و تحویل به موقع کالا از یکسو و ارائه کالای با کیفیت و اخذ گواهینامه بین المللی ایزو مدیریت کیفیت از شرکت WTG فعال در اتحادیه اروپا ISO 9001:2015 از سوی دیگر، اعتماد خریداران را جلب بنماید.

بازرگانان و فروشندگان محصولات شیمیایی که به صورت انحصاری در تامین مواد جهت کارخانجات ایرانی و کشور های همسایه فعالیت می نمایند می توانند جهت تامین مواد اولیه ٬ محصولات شیمیایی ٬ روانکار ها و گریس های صنعتی مشخصات کالا های مورد نیاز خود را برای ما ارسال نمایند و به عنوان نماینده فروش با مشتری خویش در ارتباط بوده و از این طریق سود مناسبی به دست آورند٬ جهت اطلاعات بیشتر و جلسات حضوری با ما در ارتباط باشید.

متقاضیان نمایندگی

آراز اکسیر نقش جهان مفتخر به دریافت تقدیر نامه ٬ گواهی حسن انجام کار و گواهینامه های تایید صلاحیت و کیفیت بسیاری گردیده است.

0+
مشتریان
0
پروژه های انجام شده
0
ساعات کارشناسی و پشتیبانی
0
محصولات شیمیایی